Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Me 8 kg kokainë në banesë, arrestohet shqiptari në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se pas një kontrolli, policia në banesën e shqiptarit, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka gjetur 8 kg kokainë e konfeksionuar në 7 pako nga 1 kg dhe 1 kg tjeër u gjetën në një qese me 6 pako të vogla gati për tregtim.

Shqiptari kishte vetëm pak kohë që kishte shkuar në itali, por shumë shpejt kishte rënë në vëmendje të policisë italiane.

Dyshohet se shqiptari është një trafikant i nivelit të lartë me lidhje direkte me narkotrafikantët përtej Atlantiku.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img