Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
32 %
2.6kmh
0 %
Die
2 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Me 170 km/h në autostradën Tiranë-Durrës, 25 vjeçari me Range Rover luksoz i ikën patrullës por e pëson në fund (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25 vjeçar është prangosur nga Policia pasi mbrëmjen e djeshme është kapur në autostradën Tiranë-Durrës me shpejtësi 170 km/h.

Siç njofton Policia, i riu është kapur nga radari me 170 km/h por kur patrulla i ka bërë shenjë, ai nuk ka ndaluar dhe ka vijuar më tej lëvizjen. Menjëherë patrulla është vënë në ndjekje dhe ka pragosur 25 vjeçarin.

“Prej orës 20:00 të mbrëmjes e deri ne 01:00 të mëngjesit të sotëm janë evidentuar nga kontrolli me radar shpejtësi nga 141 km/h deri 170 km/h.

15 Leje Drejtimi të pezulluara për shpejtësi deri në dyfishin e limit të lejuar në rrugën interurbane Tiranë-Durrës-Tiranë”, njofton Policia dhe shpërndan videon e kontrolleve me radar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img