Hapësire reklamuese

Aktualitet

Me 163 km/h, si e pësuan keq “Schumacher-at” e Tiranës (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe mbrëmë kontrolle me radarë në rrugët e kryeqytetit për të parandaluar aksidentet dhe për të ndëshkuar shkelësit.

Nga kontrollet janë konstatuar lëvizje te mjeteve me shpejtësi tej normave të lejuara. Ndërsa policia i publikon me video si si u ndëshkuan shoferët që lëviznin me 160-180 km/h, duke aplikuar gjoba.

Ndiqni videon e mëposhte!

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese