Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Me 150 km/h dhe 100 mijë euro kokainë, arrestohet shqiptari në Ankona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34 vjeçari është dërguar në burgun e Montacuto, në pritje të vendimit nga Gjukata.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img