Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Me 1 kg kokainë, mijëra euro dhe orë “firmato”, kapen dy shqiptarët në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane pasi janë kapur me një sasi të konsiderueshme droge dhe bizhuteri që dyshohen të vjedhura.

Shqiptarët e moshës 30 dhe 33 vjeç, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, u arrestuan në banesën e tyre në Brescia.

Përveç 1 kilogram kokainë, policia italiane zbuloi edhe një sasi të konsiderueshme parash, bizhuteri, dy orë dore të markave të shtrenjta dhe disa aparatë celularë.

Shqiptarët tashmë do të përballen me akuzën e posedimit dhe shpërndarjes së drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img