Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Mc Kresha bëhet baba për herë të parë, zbulohet emri i vajzës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cefcbdcb2240b46251ccb41592cf657d

Reperi i njohur Mc Kresha është bërë baba për herë të parë.

Mësohet se bashkëshortja e tij Erzina Shehu ka sjellë në jetë ditën e sotme një vajzë.

Lajmin e ka bërë të ditur babai i Erzinës përmes një postimi në ‘Facebook’, ku i uron mirëseardhjen vogëlushes.

Ai gjithashtu ka konfirmuar edhe emrin që mediat e zbuluan kohë më parë, ‘Iza’.

Kujtojmë se MC Kresha dhe Erzina i dhanë fund beqarisë në muajin dhjetor në një ceremoni me familjarë dhe të ftuar VIP.

kreshaa.jpg

mc-kresha-erzina.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img