Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Mbyti babain, Gjykata jep masën për 58-vjeçaren në Divjakë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për Andrea Stase, i cili pak ditë më parë vrau babain e tij.

Ngjarja ndodhi tre ditë më parë në Divjakë, ku djali Stase fillimisht është grindur me të atin dhe pasi e ka qëlluar me grushte e ka mbytur me duar. 

Andrea Stasa, 58 vjeç, në momentin që është arrestuar nga policia ka qenë në gjendje të dehur.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img