Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Mbytet një i ri në Portin e Durrësit, dyshohet se është marinar

spot_img

Lajme të ngjashëm

d56ad624e5e3b7f58dbc1f6a3fd471de

Një i ri ende i paidentifikuar është mbytur në Portin e Durrësit. Ngjarja e rëndë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Efektivë të Policisë së Durrësit dhe të Portit po punojnë për të nxjerrë viktimën dhe për të bërë të mundur identifikimin e tij.

 Vijon…

Më shumë

spot_img