Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Mbytet një 80-vjeçar kosovar në Durrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i moshur është mbytur pasditen e sotme në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, te “Shkëmbi Kavajës”.

80-vjeçari kosovar S. O., (pushues) është mbytur duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img