Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Po mblidhte midhje, mbytet e moshuara në liqenin e Butrintit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një e moshuar është mbytur aksidentalisht në liqenin e Butrintit në Sarandë.

Policia bën me dije se shtetasja me inicialet V.B, rreth 70-vjeçe është mbytur pranë vendit të quajtur “Manastiri”.

albsig

Mësohet se e moshuara ishte duke mbledhur midhje, në momentin që është rrëzuar dhe është mbytur.

“Më datë 16.06.2022, rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht, në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, bën me dije policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img