Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Mbyllja e protestës së opozitës, Rama: Nëse kjo ishte e madhe, atëherë filxhani është shkencë e Saliu astronom

spot_img

Lajme të ngjashëm

ea9adaa6789f4a99e30f289aa62ef46a

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas mbylljes së protestës së opozitës nga Basha në ambientet e Selisë Blu.

 

Sipas Ramës, nëse kjo protestë ishte e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë.

‘Nëse kjo ishte protestë e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë! Në fakt kjo s’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për pdLSI! Këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë Sovrani në 30qershor’, ka shkruar Rama në Twitter, ndërkohë që ka postuar dhe foton e një polici të plagosur.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img