Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Mbyllja e basteve, reagon Kryetari i Shoqatës: Njerëzit luajnë për të përjetuar emocione

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Unë besoj dhe pjesa dërrmuese e atyre që luajnë besojnë se bastet sportive janë një mënyrë e përjetimit të emocioneve sportive. Në Shqipëri këto lokalet e bukura janë kthyer në mini-stadiume ku njerëzit që në vend se të rrijnë në shtëpi vetëm shkojnë dhe e shohin (ndeshjen) me të tjerët. Pjesa dërrmuese e atyre që kanë luajtur janë ato para që do të kishin shpenzuar nëse do blinin platformat digjitale”, ka thënë Artan Shyti.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img