Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

“Mbylli sytë dhe imagjino”, Rama ironizon spotin e PD: Sikur Dash Shehi të linte rakinë, Mona të mos shihte më filxhan dhe Luli të zgjohej nga gjumi (VIDEO) 

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ironizon spotin zyrtar të fushatës së Partisë Demokratike, duke përfshirë në të dhe aleatët, Dash Shehi e Monika Kryemadhi.

“Mbylli sytë dhe imagjino…

Imagjino sikur Dash Shehi të linte rakinë

Imagjino sikur Mona të mos shihte më filxhan

Imagjino sikur Iliri me Saliun të riktheheshin në pushtet

Imagjino sikur Luli të zgjohej nga gjumi

Ca gjëra janë vërtetë të pamundura”, është teksti i video, ndërsa në fund shfaqet vetë Basha që thotë: Hej ngadalë, ca gjëra janë vërtetë të pamundura.

Ndiqni videon që shpërndan Rama:

Më shumë

spot_img
spot_img