Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Mbyllet vettingu 2019, pezullohen nga detyra 220 prokurorë e gjyqtarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

867a5ab352e51388b11480f10f838bec

Ka përfunduar vettingu i vitit 2019.

Mësohet se janë pezulluar nga detyra 220 prokurorë dhe gjyqtarë.

Sakaq, bëhet me dije se kanë ngelur pa vendim përfundimtar 16 subjekte.

Vijon…

Më shumë

spot_img