Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mbyllet Prokuroria e Pogradecit, preken nga Covid-19 drejtuesja dhe dy punonjës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fefd5c3e07d94d2bdf87cb9f2d6b2a08

Koronavirusi ka prekur edhe Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Pogradec.

Bëhet me dije se ka rezuktuar pozitive me Covid-19 drejtueses të kësaj Prokurorie dhe më pas edhe të dy punonjësve të tjerë.

Për të bërë të mundur parandalimin e përhapjes së virusit në këtë institucion punonjësve të tjerë i’u është kërkuar vetkarantinimi, duke lënë kështu prokurorinë pa asnjë lloj shërbimi.

Deri më tani në vendin tonë 1,835 persona aknë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 108,823.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img