Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Mbyllet numërimi në Gramsh, PS fiton bindshëm me 8117 vota, lë shumë mbrapa PD dhe LSI (REZULTATET)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Librazhdit, ka përfunduar procesi i numërimit të votave edhe në bashkinë e Gramshit.

Sipas rezultateve në këtë bashki kryeson Partia Socialiste me 8117 vota, ndjekur nga PD me 3983 vota.

Qendra votimi në numëruara: 49/49

Rezultati përfundimtar:

PS: 8117 vota

PD: 3983 vota

LSI: 796 vota

8176cc45 fdff 4336 a9b8 4724c3c71795
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img