Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Mbyllet numërimi në bashkinë e FINIQIT, PS merr shumicën, lë pas PD dhe LSI-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është mbyllur numërimi i votave në Bashkinë e Finiqit, të gjendura brenda 50 kutive në total.

PS kryeson me 55.55% ndërsa PD me 35.77% të votave, kurse LSI ka marrë vetëm 4.60% të votave.

PS 2208

PD 1422

LSI 183

Screenshot 59

Partitë e tjera kanë marrë vota të papërfillshme në këtë bashki.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img