Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Mbyllet një klasë në Këlcyrë, 4 nxënës pozitivë me Covid-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Klasa e 9-të në shkollën e Këlcyrës, është mbyllur pasi disa nxënës janë prekur nga Covid-19.

Bëhet me dije se katër nxënës janë prekur nga koronavirusi, çfarë ka bërë që klasa të mbyllet dhe mësimi të bëhet onlinë, për të ndaluar përhapjen më të tej të Covid.

Kujtojmë që pak ditë më parë është mbyllur edhe një shkollë në Borsh, pasi 7 mësues dhe disa nxënës ishin infektuar me Covid-19.

Kujtjmë që dje u raportuan 556 raste ditore, ndërsa 4 persona humbëën jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img