Mbyllet me një gol pjesa e parë e Vëllazërores, Balaj ndëshkon Kosovën (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 16:50 11-11-2020 Mbyllet me një gol pjesa e parë e Vëllazërores, Balaj ndëshkon Kosovën (VIDEO) Momenti i golit

Shqipëria dhe Kosova luajnë sot në “Elbasan Arena” vëllazëroren e radhës.

Të dy kombëtaret erdhën në këtë ndeshje me shumë ndryshime në formacion. Pjesa e parë u mbyll me një gol në këtë vëllazërore.

Uzuni mori një top pranë rrethit të mesfushës dhe i kaloi të gjithë. Në fund dha pasimin perfekt për Balajn, që i pashqetësuar gjeti rrjetën për Shqipërinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëria i vuri në dispozicion ‘charter’, Marash KUMBULLA trondit kuqezinjtë: Jam me COVID
»
Article Logic
Execution time: 0.012205123901367
array(1) { ["section"]=> string(82) "mbyllet-me-nje-gol-pjesa-e-pare-e-vellazerores-balaj-ndeshkon-kosoven-video-227336" }