Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Mbyllet mbledhja me demokratët, “fjala e fundit” e Berishës: Se kush do e udhëheqë PD-në, atë e përcaktojnë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar mbledhja e ish-kryeministrit Sali Berisha me simpatizantët e tij në sallën e “Hotel Rogner”, ku të pranishëm ishin qindra qytetarë.

Në përfundim të fjalës së tij, Berisha garantoi demokratët se do të sihin ata që do të vendosin se cili do të udhëhiqte Partinë Demokratike.

“Se kush do ta udhëheqë Partinë Demokratike, do ta përcaktojnë demokratët e demokratet me fjalën e tyre të lirë”, tha Berisha.

LEXO EDHE: PËR HERË TË PARË/ Berisha “MBURR” Ramën dhe “UL” Bashën: Vetëm 19% e demokratëve votuan për kryetarin, humbja e dytë nuk kapërdihet

LEXO EDHE: Sali Berisha tregon hapat që do radhës për “rrëzimin” e Bashës: Fillimisht do mbledhim 1500 firmat e delegatëve të Kuvendit Kombëtar, më pas…

LEXO EDHE: AKUZA E FORTË/ “Basha ka folur kundër meje te ndërkombëtarët”, Berisha tregon çfarë i thonë qytetarët: Më thonë që atë nuk e kanë dashur, e mbështesnin prej meje

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img