Mbyllet Drejtoria Arsimore në Elbasan, drejtoresha rezulton pozitive me Covid-19

Publikuar tek: aktualitet, më 21:12 08-08-2020 Mbyllet Drejtoria Arsimore në Elbasan, drejtoresha rezulton pozitive me Covid-19 Anila Çota

Drejtoria Arsimore në Elbasan ka mbyllur dyert e saj.

Shkak është bërë përgjigja e testit për covid-19 të drejtoreshës së këtij institucioni. Anila Çota ka rezultuar pozitive, dhe kështu i gjithë stafi është vetëkarantinuar, raporton Abcnews.

ISHP konfirmoi 19 raste me koronavirus në raportimin e ditës së sotme për Elbasanin duke shënuar kështu shifrën më të lartë brenda 24 orëve që prej fillimit të pandemisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01279616355896
array(1) { ["section"]=> string(86) "mbyllet-drejtoria-arsimore-ne-elbasan-drejtoresha-rezulton-pozitive-me-covid-19-216529" }