Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

“Mbylle gojën!”, përplasje e ashpër mes Armandos dhe Arjanit: Ta tregoj unë burrin, kthehu… (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas përplassjes së dhunshme që pati me konkurentin tjetër Oltin, Armando është përplasur dhe verbalisht me opinionistin e emisionit të Përputhen, Arian Konomi.

Ky i fundit po komentonte zënkën mes konkurentëve, ndërsa i ka kërkuar Armandos që të ndalojë shantazhet mes konkurentëve të tjerë.

Armando nuk e linte të mbaronte fjalën ndërsa Arjani i tha: Mbylle gojën dhe më dëgjo mua! Armando iu kundërvu duke i thënë se duhet t’i vijë turp dhe më pas tha se ka vendosur që të largohet nga programi duke thënë se ja kanë nxirë jetën.  

Arjan Konomi: Nuk ka gjë më të ulët se të bësh shantazh njerëzve.

Armando: Do burrë? Ta tregoj burrin si të duash. Kthehu përpara.

Arjan Konomi: Mos përdor shantazhe se ka shumë prej atyre që thonë mbylle gojën, e provove ta bëje dhe me mua, aq i pafytyrë je. Faktet përdor si armë, jo kërcënimet. Kujt i thua mbylle gojën se do tregoj fakte.

Armando: Turp të të vijë.

Arjan Konomi: Nxirr faktet. Mos i thuaj “mbyll gojën” njërit e tjetrit. Apo nuk e kupton dot dallimin e kësaj.

Armando: Ju kërkoj të gjithëve ndjesë, do të largohem nga programi. Do më mungoni dhe pse ma keni nxirë jetën më së shumti.

Arjan Konomi: E pranojmë ndjesën tënde.

Armando: Ty veçanërisht nuk të kërkova ndjesë.

Më shumë

spot_img
spot_img