Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Mbushi ‘Pallatin e Kongreseve’, reagon Notis Sfakinakis para ikjes nga Shqipëria: Edhe pse nën presion…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ardhja e këngëtarit grek Notis Sfakinakis në Tiranë shkaktoi zhurmë të madhe mediatike, madje u tha edhe se koncerti i tij do ishte i dështuar. Artistë të ndryshëm shqiptarë bënë thirrje që të bojkotohej koncerti i tij por nuk ndodhi aspak kështu, pasi salla ishe e mbushur plot.

Pas koncertit nuk ka munguar edhe reagimi i Notis Sfkakinakis i cili u shpreh se kjo ishte pëgjigjja më e mirë që iu dha të gjithëve.

“Pallati i Kongreseve” ishte mbushur plot dhe këndonin të gjithë këngët, të gjitha biletat ishin prenotuar. Unë do të doja t’ju falënderoja të gjithëve, edhe pse nën presion, ishit në koncert dhe kënduat me mua. Ky ishte një vlerësim”, shkruan Notis në postimin e tij në Facebook.

Ai ka falenderuar të gjithë ata që e mbeshtetën dhe kënduan bashkë më atë në koncert.

Reagimi i plotë:

Kjo ishte përgjigja më e mirë që iu dha të gjithëve, i gjithë “Pallati i Kongreseve” ishte mbushur plot dhe këndonin të gjithë këngët, të gjitha biletat ishin prenotuar.

Unë do të doja t’ju falënderoja të gjithëve, edhe pse nën presion, ishit në koncert dhe kënduat me mua. Ky ishte një vlerësim.

Dhe do të doja të bëja një sugjerim. Njerëzit nuk dëgjojnë këdo që flet nëpër media…

Faleminderit shumë!

Shpresoj që herët tjetër të jetë akoma më mirë, të argëtohemi dhe t’ia kalojmë shumë më bukur.

Faleminderit nga zemra.”

 

Më shumë

spot_img