Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Mbush sot 1 muaj që erdhi në jetë, Elita Rudi publikon FOTON e plotë të Zërit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4d0c2a14c6183ae5438692d050d7e850

Një muaj më parë moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë.  Elita solli në jetë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë, Zëri.

Sot është një ditë e veçantë për çiftin, pasi Zëri mbush 1 muaj që ka ardhur në jetë. Ndërsa me këtë rast, Elita ka publikuar foto të plotë të tij.

‘Buzëqeshja jote, lumturia ime. Të don nana ushqimi i shpirtit’, ka shkruar ajo në diçiturë.

Ndërsa fansat kanë dalluar ngjashmërinë e madhe të vogëlushit me moderatoren.

elitaaaa.jpg

-640-0-5c921c49e47c1.jpg

qqqaaaaa.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img