Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mbush 30 vjeç, Bes Kallaku uron boksierin e njohur: Vetëm tituj paç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

96234b29b9c5c106c3fb0f1f27093f58

Boksieri Kristian Prenga mbush sot 30 vjeç.

Ai ka marrë shumë urime, teksa një nga ato është i Bes Kallakut. Humoristi ka bërë një postim në rrjetet sociale, teksa shkruan:  “Urime ditelindjen vllai dhe kampioni im. @kristprenga vetem fitore dhe tituj paç!”. Marrëdhënia mes të dyve është e mirë, çka e kemi parë edhe herët e tjera.

Prenga mbetet i rëndësishëm, ku ka fituar shumë ndeshje në Gjermani, Shqipëri, apo dhe Hollandë. E ardhja shpresohet të jetë e artë, ku synohen shumë arritje. Pavarësisht nivelit të rivalëve, boksieri nga Oroshi i Mirditës premton shumë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img