Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Mbuluar me batanije, studentët ‘heronj’ kalojnë natën para Kryeministrisë (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grup studentësh i kanë bërë rezistencë të ftohtit dhe kanë kaluar natën përpara Kryeministrisë.

albsig

spring

 

Siç shihen nga fotot ata janë mbuluar me batanije, ndërsa kanë qendruar aty duke i bërë kështu rezistencë temperaturave të ulëta gjatë natës.

Para Kryeministrisë ka gjithashtu prani të forcave të policisë.

Kujtojmë se studentët kanë paralajmëruar sot përshkallëzim të protestave të tyre, pasi kërkesat e tyre ende nuk janë plotësuar, ndërsa afati që i vendosën qeverisë përfundoi dje në orën 16:00.

2.png

3.png

 

48356974_2069809866445401_6180206971119992832_n.jpg

48051693_705945723109686_7583837862961872896_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img