Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Mbretëresha një super shofere, në moshën 95-vjeçare i jep vet “Range Rover-it” luksoz

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është është 95-vjeç, mirëpo kjo nuk do të thotë që Mbretëresha Elizabeth të ketë nevojën e të tjerëve, pasi ajo është e zonja e vetes dhe me kuptimin e plotë të fjalës.

Aq e zonja është sa nuk ka nevojë as për një shofer personal pasi mund ti japë vetë makinës.

Së fundmi, Mbretëresha është fotografuar duke drejtuar një makinë të tipit “Range Rover”. Ajo shihet me syze e veshur sportive dhe është duke bërë një xhiro me mjetin e saj.

Sipas mediave të huaja Mbretëresha shkoi për një vizitë në Word Farm në fundjavë, aty ku Princi Philip kaloi pjesën më të madhe të kohës pasi u tërhoq nga detyra në vitin 2017.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img