Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Mbretëresha Elisabeth II bëhet nostalgjike, publikon foton e vjetër me Princin Philip

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbretëresha Elisabeth II ka publikuar një foto të vjetër, ku shfaqet së bashku me Dukën e Edinburgut, Princin Philip, i cili u nda nga jeta disa ditë më parë

Çifti mbretëror janë fotografuar duke u relaksuar në një vend të bukur në natyrë, në Aberdeenshire, ku Duka shfaqet i shtrirë në lëndinë dhe me kapelë të vendosur mbi gju. Ata duken të qeshur pranë njëri-tjetrit, teksa pozojnë në rrezet e ngrohta të diellit.

Ditën e sotme u zhvillua ceremonia mortore e Princ Philipit, ku iu dha lamtumira e fundit nga Pallati Buckingham.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img