Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Mbrëmjet e Tiranës”, kryeministri Rama publikon videon e të riut që i bie violinës në sheshin “Skënderbej”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mbrëmjen e sotme një video nga Tirana, ku një i r ii bie violinës në sheshin “Skënderbej”, ndërkohë që qytetarët kalojnë dhe e dëgjojnë.

“Mbrëmjet e Tiranës”, shkruan Rama krah videos, teksa shihet që kryeqyteti është i gjallëruar nga lëvizjet e qytetarëve.

Kujtojmë se në vendin tonë vazhdon të jetë në fuqi orari i kufizimit të lëvizjes 22:00 – 06:00, por javët e fundit ka patur një ulje të ndjeshme të numrit të infektimeve, duke sjellë shpresë se sezoni veror do të jetë i pandikuar nga pandemia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img