Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

“Mbrëmje frymëzuese dhe vllazërore”, pas udhëtimit mes gështenjave, Meta takon Haradinajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9c56591eb4aea4fc02ce7239aa8de9da

Presidenti Ilir Meta është takuar mbrëmjen e sotme me ish-kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj.

Ditën e sotme Meta ia ka kushtuar udhëtimeve në natyrë, më herët ai u shfaq në një shteg mes pemëve të gështenjës, besohet diku në veri të vendit.

Ndërsa pak minuta më parë, ai ka shpërndarë një foto nga takimi me Haradinajn.

“Me Ramushin, një mbrëmje frymëzuese dhe vëllazërore”, shkruan Meta.

sdrgf3egr4gesgf4h.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img