Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Mbrëmë kam parë hata me sy”, Luiz Ejlli tregon momentet e frikshme në avion

Shkruar nga Newsbomb
“Mbrëmë kam parë hata me sy”, Luiz Ejlli tregon

Këngëtari dhe ish-fituesi i Big Brother Vip Luiz Ejlli ka përjetuar disa momente të frikshme teksa po fluturonte drejt Tiranës.

Ai është shprehur se për shkak se kishte turbulenca të shumta e të forta, avioni nuk ka rritur të ulet në Tiranë dhe ndaj kanë zbritur në Shkup.

“Mbrëmë kam parë hata me sy, jo vetëm unë por të gjithë ata që ishin, o Zot faleminderit. Kishte shumë turbulenca dhe nuk u ul dot në Tiranë. U ul në Shkup”, tregon Luzi përmes një videoje në rrjetet sociale.

@shkodranja.here.for.luiz ??❤ #luizejlli #meluizin ♬ original sound - Lui?❤

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese