Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Mbollën parcelën me 100 rrënjë kanabis dhe “zhduken”, policia shpall në kërkim dy pronarët e tokës në Krujë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rreth 100 rrënjë kanabis janë zbuluar sot nga policia, në fshatin Larushk të Krujës.

Burime për mediet bëjnë me dije se janë shpallur në kërkim dy persona, të cilët rezultojnë pronarë të tokës, ku u gjetën bimët narkotike.

Mësohet se policia ka shpallur në kërkim dy shtetasit me iniciale A.Ç. dhe F.Ç., ndërsa ende nuk bëhen me dije detaje të tjera, lidhur me asgjesimin e kanabisit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img