Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Mblodhi qindra militantë në shesh, Basha shkruan sot i entuziazmuar: Ishte një mbrëmje e mrekullueshme!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike organizoi dje në sheshin “Nënë Tereza” një tubim me qindra simpatizantë,  për të hapur fushatën për zgjedhjet e 25 Prillit.

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, ka publikuar paraditen e sotme një video nga hapja e fushatës dhe shkruan i entuziazmuar se e djeshmja “ishte një mbrëmje e mrekullueshme”. Mirëpo, kreu i PD nuk shkruan asnjë fjalë për shkeljen flagrante të rregulla anti-Covid.

“Ishte një mbrëmje e mrekullueshme! Me ndihmën tuaj ne do të sjellim ndryshimin për të gjithë shqiptarët dhe do të fitojmë. Së bashku për ndryshim. Shqipëria fiton!”- shkruan Basha në postimin e tij në Facebook.

Edhe kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka bërë përmes fotove krahasimin e çeljes së fushatës së Partisë Socialiste dhe opozitës, që sipas tij janë dy kartolina nga dy botë të ndryshme.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img