Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Mblodhi mijëra fansa në shesh, reagimi i parë i Noizy-t pas koncertit të “Alpha Show”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t mblodhi mbrëmjen e djeshme dhjetëra qytetarë të cilët shijuan performancat e artistëve të njohur shqiptar dhe jo vetëm.

Në skenë u ngjitën këngëtarët si: Loredana Zefi, Ledri Vula, Ylli Limani, Dhurata Dora, Elgit Doda, Ardian Bujupi, Xhensila Myrtezaj, Mc Kresha dhe Lyrical Son, Finem dhe Solo, Kida edhe Stresi.

Padyshim një ndër momentet më pikante nga koncerti, ishte takimi i Noizy-t dhe Stresit, të cilët i dhanë duart njëri tjetrit dhe u përqafuan para publikut.

Reperi ka postuar së fundmi një foto  nga nata e koncertit në “Instagram”, duke shkruar: “Saga vazhdon”, ndërsa nuk ka dhënë më tepër detaje.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img