Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Mblodhi mijëra fansa në shesh, reagimi i parë i Noizy-t pas koncertit të “Alpha Show”

Shkruar nga Newsbomb

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t mblodhi mbrëmjen e djeshme dhjetëra qytetarë të cilët shijuan performancat e artistëve të njohur shqiptar dhe jo vetëm.

Në skenë u ngjitën këngëtarët si: Loredana Zefi, Ledri Vula, Ylli Limani, Dhurata Dora, Elgit Doda, Ardian Bujupi, Xhensila Myrtezaj, Mc Kresha dhe Lyrical Son, Finem dhe Solo, Kida edhe Stresi.

Padyshim një ndër momentet më pikante nga koncerti, ishte takimi i Noizy-t dhe Stresit, të cilët i dhanë duart njëri tjetrit dhe u përqafuan para publikut.

Reperi ka postuar së fundmi një foto  nga nata e koncertit në “Instagram”, duke shkruar: “Saga vazhdon”, ndërsa nuk ka dhënë më tepër detaje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese