Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Mblidhet Asambleja Kombëtare e PS, zbardhet AXHENDA

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e nesërme në orën 10:00 do të mblidhet Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste.

Sipas informacioneve, mbledhja do të hapet nga fjala e kryeministrit Rama, ndërsa është zbardhur edhe axhenda.

Në Asamble do të paraqitet performanca e qeverisë dhe do të jepen informacionet për punët e arrira nga qeveria për periudhën janar-prill 2018.

Sakaq mësohet se do të paraqitet edhe vendimi për kuotat e anëtarësisë së partisë.

Më shumë


spot_img
spot_img