Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Mblidhen për herë të parë sekretarët e rinj të PD-së: Do bëjmë gjithçka të shkulim sa më parë regjimin e Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretarët e rinj të Partisë Demokratike kanë mbajtur sot mbledhjen e tyre të parë, drejtuar nga Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka.

Bislim Ahmetaj, sekretar i PD-së për të drejtat e njeriut shprehet besimplotë se opozita tashmë është e vërtetë, e besueshme, serioze.

albsig

Ai thotë se do të bëjnë gjithçka për të “shkulur sa më parë “regjimin e Ramës”.

“Sot në mbledhjen e parë të sekretarëve të zgjedhur nga Këshilli Kombëtar i PDSH-së nisëm punën për ndertimin e strategjive sektoriale se si do të mund të rikthejmë shpresën dhe besimin tek shqiptarët që opozita e vendit egziston, është reale, e vërtetë, e besueshme, serioze dhe transformuese. Me besim tek Zoti dhe tek njëri tjetri do të bëjmë gjithçka që sa më shpejt të shkulim me rrënjë regjimin kleptokratik të Edi Ramës dhe ofiqarëve të tij”, shkruan Bislim Ahmetaj në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img