Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Mblidh mendjen se u bëre gaz i botës”, Pjerin Ndreu ironizon opozitën: Deri sa u hapën kutitë, nisën thirrjet për fitore, kur humbën thanë “na i blenë e na i vodhën”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar qëndrimet e opozitës para dhe pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Ai shkruan se opozita nisi thirrjet për fitore dhe e quajti procesin e votimit korrekt para se të hapeshin kutitë, por pas humbjes filluan akuzat për vjedhje votash.

“Sipas kësaj, i bie të jenë blerë e shit kur kanë qenë brenda në kuti, se nuk ka shpjegim tjetër”, ironizon Ndreu teksa poston edhe një fotomontazh ku qytetarja i kërkon Bashës “të mbledhë mendjen se u bë gazi i botës”.

Postimi i plotë:

Rrumpalle opozitare

Deri sa u hapen kutite, dhe pane ca kishte brenda, PD dhe LSI nuk u ndjene. U pane te ngazellyer nga procesi korrekt dhe thirrjet per fitore duke cmendur dynjane!

Pastaj kur humben, thane na i blene e na i vodhen! Sipas kesaj i bie te jene blere e shite kur kane qene brenda ne kuti, se nuk ka shpjegim tjeter

179960418 1404417323227113 1483813703679737943 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img