Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Mbledhje në PD, të gjithë sytë te Grida Duma, Këlliçi dhe Spaho me xhinse dhe këmisha sportive

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tani që stina e verës e ka marrë tepër seriozisht me temperatura ekstremisht të larta, nevoja për rroba të lehta dhe me ngjyra sa më të çelëta është tepër e madhe.

Kjo gjë duket edhe te mënyra se si janë veshur disa nga figurat e Partisë Demokratike  sot gjatë mbledhjes me kreun Lulzim Basha në selinë blu.

Paparacëve nuk i ka shpëtuar pa u fotografuar anëtarët e PD. Grida Duma ka preferuar që të veshë një fund me lule.

Jorida Tabaku ndryshe nga Duma është shfaqur me pantallona dhe një këmishë të lehtë.  Ndërsa, Belind Këlliçi, Edmond Spaho janë zbërthyer nga uniforma politike dhe janë shfaqur me xhinse dhe këmishë sportive.

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha si çdo herë tjetër me veshjen e tij klasike (pantallona, këmish dhe xhaketë), ku  është përpjekur duke iu shmangur pyetjeve të gazetarëve, ai ka qenë gjatë gjithë kohës me telefon në vesh, deri në momentin që ka hyrë brenda ambienteve të PD-së.

Më shumë

spot_img
spot_img