Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Mbledhja e Kuvendit Kombëtar të PD-së, zbardhet mesazhi drejtuar anëtarësisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e shtunë Partia Demokratike do të zhvillojë në orën 10:30 mbledhjen e Kuvendit Kombëtar në ambientet e Pallatit të Kongreseve.

Sekretariati organizativ i PD-së u ka dërguar një mesazh anëtarëve të Kuvendit që të jenë ë pranishëm dhe të pajisur me kartë identiteti.

Kujtojmë se në mbledhje do të përcaktohen linjat kryesore të strategjisë politike të PD dhe do të vlerësohet mundësia për ndryshime në statutin e PD-së.

Mesazhi drejtuar anëtarsisë

I nderuar anetar i Kuvendit Kombetar te PD,

Ju njoftojme se mbledhja e Kuvendit do te zhvillohet diten e shtune, date 17.07.2021, ora 10:30, ne ambientet e Pallatit te Kongreseve ne Tirane.

Ju lutemi te jeni prezent dhe me vete te keni karten tuaj te identitetit.

Sekretariati Organizativ i Partise.

Më shumë

spot_img
spot_img