Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Mbledhja e Kryesisë së PS-së, Edi Rama mbërrin i pari në selinë rozë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme Partia Socialiste pritet që të mbajë mbledhjen e rradhës. I përpikët në orar si çdo herë ka qenë kryeministri Edi Rama i cili është parë të mbërrijë i pari në selinë e PS-së.

Pas kryeministrit në ambientet e selisë mbërriti dhe Lindita Nikolla dhe Damian Gjiknuri.

Kryesia pritet të diskutojë reformimin e Partisë Socialiste, ashtu si dhe ka paralajmëruar Kryeministri Edi Rama pas zgjedhjeve të 25 prillit, në mënyrë që të jenë të gatshëm për zgjedhjet e ardhshme lokale dhe më pas të përgjithshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img