Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Mbledhja e Kryesisë në selinë blu, zbardhen mesazhet e Bashës: Të përgatitemi për zgjedhje!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ëshët duke vijuar mbedhjen me Kryesinë në selinë blu, lidhur me vendimet e sotme të Kuvendit Kombëtar  që u mbajt  sot në Pallatin e Kongreseve.

Në fjalën e tij kryedemokrati Basha është shprehur se 5004 delegatë të pranishëm në Kuvend ishin falë sakrificës së madhe të demokratëve, ndërsa ka thënë se tashmë do të përgatiten për shtrirjen në terren me qëllim organizimin e partisë dhe përgatitjet për zgjedhje.

Mesazhet e Bashës në mbledhje:

-Mirënjohje e jashtëzakonshme për sakrificën tuaj ne kushte te jashtëzakonshme. Pavarësisht gjithçkaje, 5004 delegate te pranishëm ishin për shkak te sakrifices shume të madhe te demokrateve.

– Përgatitje për shtrirje ne terren ne funksion te organizimit te partisë dhe përgatitjen e partisë për zgjedhje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img