Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Mbi komardare dhe në pishinë, Morena Taraku ekspozon të pasmet bombastike (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

100ee16814c6e7160edeaa433775d434

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Reperja bukuroshe është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundi, duke qenë se edhe koha është ngrohur, ajo nuk nguron të postojë foto me me bikini sensuale, afër pishinës. Zeshkania kësaj here ka zgjedhur të mbajë veshur rrobat ‘cool’ dhe jo atë të plazhit.

Mbi komardaren mjellmë, Morena shihet e relaksuar në pishin e saj, ku nuk mund të mos vihen re të pasmet bombastike. Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta.

Kujtojmë së këto kohë Morena nuk ka qenë në momentet e saj më të mira, për shkak se ka pasur të atin sëmurë, shtruar në spital. 

Më shumë

spot_img