Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

“Mbi gjykatën ofrohen para”, reagon ashpër ish-ministri: Kulmi i banditizmit

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Mbi gjykatën bëhet presion dhe ofrohen para”, me një citim të ambasadorit Lu, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka vendosur të nisë reagimin e tij pas deklaratës së zyrtarit amerikan.

Manjani ka thënë se qeveria bën presion si të gjithë “të fortët”, ndërsa ka shtuar se ky është kulmi i banditizmit.

POSTIMI I PLOTË:

“Mbi gjykatën bëhet presion dhe ofrohen para”- thotë Ambasadori i SHBA, për gjykimin në Apel të masës së sigurisë së Saimirit.

Dmth qeveria, si e interesuar për këtë çështje, bën presion dhe ofron para si të gjithë “të fortët” e “trafikantët ”!

Ky është kulmi i banditizmit!

Më shumë

spot_img