Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Mbi 48 mijë Euro aksesor? Modelja shqiptare zbulon dhuratën e shtrenjtë që mban në trup

Shkruar nga Newsbomb
Mbi 48 mijë Euro aksesor? Modelja shqiptare zbulon dhuratën e

Modelja dhe aktorja simpatike Arta Elezaj ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Zemër Luana”.

Gjatë lojrave ajo u përgjigj edhe pyetje pikante, kur ndër to ishte se cila ishte dhurata më e shtrenjtë që ajo ka bërë dhe ajo që i kanë bërë të tjerët.

Ajo tha se dhurata më e shtrenjtë që ajo ka bërë ka qenë dashuria e saj për dikë, ndërsa dhurata më e shtrenjtë që i kanë bërë është ora që mbante në dorë.

Kujtojmë se ora që ajo mbante në dorë sonte është vënë re edhe nga faqet e veshjeve në Shqipëri në rrjetin social Instagram dhe sipas kërkimeve të tyre, ora e saj kushton plot 48 mijë Euro.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese