Hapësire reklamuese

Social Bomb

Mbi 260 të vdekur nga koronavirusi/ Kryebashkiaku i natës në Tiranë shfaqet me maskë në fytyrë, mes dhjetëra kinezëve në aeroport

Shkruar nga Newsbomb

Kryebashkiaku i ri i natës në Tiranë, Rezart Cenaj është shfaqur me maskë në fytyrë.

Është vetë Cenaj ai i cili ka publikuar këtë foto mes dhjetëra kinezëve në aeroport, të gjithë me maska.

“Dhe thonë pastaj që s’kam shanc”, shkruan Cenaj me humor ndërsa ka provokuar shumë komente.

Kujtojmë se numri i viktimave si pasojë e koronavirusit në Kinë ka shkuar në 260 ndërsa janë mbi 12 mijë persona të infektuar.

Nuk ka ende asnjë rast të kofirmuar zyrtarisht për mbërritjen e virusit në Shqipëri.

Screenshot_10_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese