Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Mbi 2 mijë deri më tani, ekran i madh në “Air Albania” numëron delegatët, stadiumi në një zë: Luli ik, Basha ik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ekran i madh në “Air Albania” jep numrin e delagatëve që kanë hyrë dhe që do bëhen pjesë e këtij Kuvendi Kombëtar të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Mbi 2000 delegatë deri më tani janë futur në stadium, ndërsa numri në ekranin e madh ndryshon në çdo sekond.

Në stadium është vendosur gjithashtu banderolat me sloganin e njoftuar më parë, nga Berisha “Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike, më të bashkuar më të fortë më të hapur”.

Ndërsa pjesëmarrësit në një zë brohorasin “Luli ik, Basha ik”.

Pritet që pasi të futen delegatët të paraqitet edhe Berisha që pas disa “foltoreve”, njëpasnjëshme ka arritur të mbledhë firmat për të thirrur Kuvendin e PD.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img