Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Mbeti i plagosur pas sherrit me dy persona, Martin Prenga transportohet drejt Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga  plagosja me armë që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën e Kombit.

Mësohet se gjendja e të plagosurit, Martin Prengës, është përkeqësuar dhe tashmë është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë, për një mjekim më të specializuar.

albsig

Ndërkohë  Policia bëri me dije se 51 vjeçari mbeti i plagosur pas një konflikti të çastit me dy persona, të cilët janë shpallur në kërkim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img