Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Mbështeti Metën, Rama sulmon ish-ministren kosovare: Ah çfarë llumi, ca qyqarë që jashtëqesin…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sumon ish ministren kosovare për dialog me Serbinë, Edita Tahiri, pasi kjo e fundit përkrahu publikisht vendimin e presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar Gent Cakajn në postin e ministrit të Jashtëm.

Rama me ironi e quan Metën “vizionar”, dhe thotë se kreut të shtetit i janë bashkuar disa qyqarë “që jashtëqesin si lumë dashurie për kombin”.

“Ah edhe Edita Tahiri, bashkuar me ca qyqarë që salutojnë vendimin e vizionarit IM! Ah çfarë llumi mllefi e terri që “vizionarët”e kësaj kategorie e jashtëqesin si lumë dashurie për kombin! Genti e dashur Edita i meriton sulmet tuaja aq sa këta “vizionarë” emrin njeri! Po ti xhan?”, shkruan Rama në Twitter.

sdfsdfgerh4.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img