Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mbështeti Agron Shehajn për zgjedhje, Stresi merr telefonatën urgjente nga Tirana dhe reagon në Instagram: Kryetar i PD është vetëm Lulzim Basha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka publikuar në Instastory një video, ku thotë se ai ka mbështetur Agron Shehajn dhe gjithë të tjerët brenda PD-së, porse për të kreu i vetëm i PD është Lulzim Basha.

Stresi tregon se babai Sali Lushaj e mori urgjentisht në telefon në Tirana duke e pyetur se pse e ka mbështet Agron Shehaj që të bëhet kryetar, kur dihen raportet e tyre të afërta me Berishën dhe Bashën.

Lexo edhe: Sa me Bashën sa me Agronin, Stresi shpreh mbështetje publikisht për Shehajn

Mesa duket e gjitha ka qenë një keqkuptim, pasi Stresi qenka treguar zemërgjerë duke i uruar të mirën të gjithë kandidatëve.

E gjithë kjo vjen pas në një postim të Agron Shehajt në Facebook, Stresi ka komentuar: Të prift e mbara!

197769908 661237094818490 8655295353218571076 n 1

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img